Prenumerata kwartalna Niedzieli Ogólnopolskiej z wybraną edycją diecezjalną (13 wyd.)

Twój wybór: Edycja warszawska

Cena: 60.00 zł

1

Wybór edycji

2

Dane klienta

3

Sprawdzanie danych

4

Płatność

Wypełnij formularz

(na ten adres zostanie wysłany link umożliwiający pobranie e-wydania)
(wpisz jeśli chcesz otrzymać fakturę)
Administratorem danych osobowych jest Instytut „Niedziela” z siedzibą w Częstochowie, ul. 3 Maja 12, 42-217 Częstochowa. W organizacji został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, dane kontaktowe: [tel: 506744552] [rodo@niedziela.pl].
Przetwarzamy Twoje dane w celu realizacji usługi sprzedaży cyfrowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Wróć

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję